Manchester United - Club Brugge élő közvetítés

Gólöröm a Brugge ellen

Az első felvonást megérdemelten nyerte a Manchester United. Depay duplázott és a csereként érkező Fellaini meg eldöntötte talán már a továbbjutást is.

piros Mechele 80

Vége a mérkőzésnek, olyan eredménnyel zárult, ami után csoda lenne, ha nem a Manchester United jutna tovább.

Depay volt a mérkőzés embere, két gólt szerzett, majd előkészített. Végig jól játszott a holland támadó.

A Manchester United végig irányította a mérkőzést, a belgáknak lényegében helyzetük sem volt, így is szereztek egy gólt, bár ahhoz is kellett egy manchesteri láb.

90+4.perc - GÓÓÓÓL - Depay balról a kapu elé tekert, Fellaini meg hat méterről fejelte le a labdát a kapu bal oldalába. (3-1)

90+3.perc - A szabadrúgáskombináció után betekert labdát Schweinsteger csúsztatta tovább, Smalling fejesét védte a kapus.

90+1.perc - Vormer is kapott egy sárgát

90.perc - 3 perc lesz a hosszabbítás, Duarte lába meg görcsbe rándult és a földön ül

88.perc - Darmian passzolt laposan fel, Mata átlépte, a labda nem jutott el Fellainihoz, szöglet lett a vége. A szöglet pontatlanul átszállt jobbról balra, de Hernandez megmentette és támadásban tartotta a csapatot.

88.perc - Shaw tekert balról középre, Fellaini fejelt a jobb kapufa mellé

84.perc - Csere - Fellaini jön Rooney helyére

Rooney megint nem szerzett gólt és látszott is, amikor nem előretolt csatárt játszott, talán hasznosabb is lett a csapat számára...

81.perc - Smalling késett el és kapott sárgát

80.perc - PIROS - Mechele lépett oda rondán Hernandeznek. Megkapta második sárgáját és jött a piros is. Chicharito erőszakosságát dícsérte a dolog, mert letámadta Mechelét, megszerezte tőle a labdát, a vendégek játékosa meg gondolkodás nélkül utánrúgott.

77.perc - Rooney indított nagyszerűen, Hernandez átvette, de szöglet lett a vége, Mata végezte el, majd jöhetett még egy, de már Depaytól, de közben jött egy csere is, Vanaken lépett pályára Vázquez helyére.

76.perc - Hernandez is helyzetben, de végül Schweinsteiger lövésébe léptek bele. A szögletből végül Ouare indulhatott meg, de sikerült megállítani.

Sok az eladott labda mind a két oldalon, Depay is kezd fáradni, pontatlanok a labdát

73.perc - Depay végezte el a szabadrúgást, a labda a bal kapufa mellé ment, az utolsó pillanatban kifelé csavarodott a labda

72.perc - Rooney léphetett volna ki, de Mechele lerántotta

72.perc - CSERE - Javier Hernandez érkezett Januzaj helyére

71.perc - Darmian lövését blokkolták

70.perc - Duarte szabálytalankodott, Januzaj kapott szabadot

67.perc - Szöglet. Mata labdáját megcsúsztatták, végül Schweinsteiger elől sikerült kivágni a vendégeknek a labdát

63. perc - ÓÓÓÓ mi maradt ki.... Shaw eladta a labdát, de hatalmas futásba kezdett, visszaszerezte, majd elindult a jobb szélen végig kísérve a támadást, gyönyörűen tekert középre Rooneynak, aki meg sarokkal tette le Depaynak, de Memphis a legnagyobb helyzetét elpuskázta. De szép támadás volt!

60.perc - Schneiderlin passzolt röviden vissza Romero felé, az argentin kapus elaludt, a csereként pályára lépő Oulare robbant a kapu felé, de végül a lábát taposták Romerónak és szabadrúgás kifelé.

Amúgy David De Gea és Victor Valdes a lelátóról nézi a mérkőzést, őket nem lehetne most becserélni, ha Romero megsérülne. Johnstone lehetne a pótlás.

58.perc - Erre Rooney rögtön helyzetecskét harcol ki, 17 méterről, fordulásból bombázott kapu mellé

Ez a mérkőzés sem Rooneyé, küzd, harcol meg minden, de helyzetbe nem nagyon kerül.

57.perc - Rooney mentett meg egy igen pontatlan és lecsúszó indítást, majd Matával játszott össze, de végül csak bedobás lett a vége.

56.perc - Csere - Oulare jött be Diaby helyére

52.perc - Nyom a Manchester United, Depay helyzet, szöglet, kicsit a tizenhatos előtt tartjuk a labdát

50.perc - Darmian is besárgult

47.perc - Depay majdnem megismételte a második gólját, a tizenhatos bal csücskéről befelé húzódott egy kicsit, a lövéséből a labda végül 1-2 méterrel is a bal kapufa mellett suhant el.

46.perc - A vendégek kezdték a második félidőt, majd Mata lövését védte Bruzzese

Csere a szünetben: Schweinsteiger jött be Carrick helyére

Az első félidőt végig a Manchester United irányította, csak volt az az igen peches belga találat, az öngóltól nem roppant meg a csapat. Depay duplájával fordítottunk, két gyönyörű gólt láthattunk eddig az új igazolástól.

45+2.perc - Vége az első félidőnek

45+1.perc - Szép labdaszerzés végén Rooney próbált elmenni a bal oldalon, de hosszan tolta meg a labdát és csak az alapvonalon túl érte el.

45.perc - Romeronak is volt egy kis dolga, az előre tekert labdát szedte fel a vendégek támadója elől

43.perc - GÓÓÓÓL - Blind mélységi passzából érkező labdát, vette át a tizenhatos csücskénél Depay, aki most nem cipelte sokat, hanem a bal felsőbe tekert. Micsoda gól! Fordított a Manchester United (2-1)

40.perc - csere - Simons helyére Claudemir állt be. Védekező középpályás helyére védekező középpályás

Ápolás, Simons, a Brugge középpályása sérült meg, sőt cserélni is kell...

38.perc - Depay kapott 20 méterre labdát, lépett néhányat és kapura zúdított, de középre ment a lövése, a kapus hárítani tudott.

37.perc - Rooney ment el a bal szélen, a leshatárról kilépő Depayt szöktette, de Memphis most nem a lövés mellett döntött, hanem Januzajnak próbálta középre bejuttatni a labdát, de nem sikerült...

33.perc - Veszélyes támadást vezetett a jobb oldalon a Brugge, de Dierckx beadásából a labda végül elsuhant a lábak előtt

28.perc - Mata indította a leshatárról kilépő Januzajt, Duarte elnyomta, de végül nem lett büntető az elesésből

26.perc - Mata tette le Rooneynak, aki ollózva húzta kapura, de Vázquez a jobb kapufánál állva menteni tudott. A szügletnél Memphis tekert be középre, Rooney fejjel belecsúsztatott, de kicsit magas volt a labda

25.perc - Memphis Depay lövése pattant szögletre

25.perc - sárga - Mbombo rántotta le Januzajt, aki éppen jobb szélen ment volna el

24.perc - A belgák vezettek egy szép támadást a jobb szélen, de Smalling szögletre mentett, a szögletnél meg Romero fogta a lefejelt labdát

18.perc - Szöglet, de Depay beadását könnyedén kifejelték a vendégek, viszont maradt támadásban a Manchester United

Ezért szép játék ez a foci, a bekapott gól után rögtön támadni kezdett újra a Manchester United, de olyan falat alkottak a belgák, hogy nem látszott, ebből lehet helyzet... erre jött Carrick passza, majd Memphis gyönyörű gólja

13.perc - GÓÓÓÓÓL - Depay vette át gyönyörűen mellel a labdát (Carrick tökéletes labdát adott), három védő között, balról elindult a tizenhatos közepe felé és kilőtte a bal alsót! (1-1)

11.perc - A Manchester United küzd a tizenhatos előtt, majd Carrick csúszott oda igen keményen Dierckx-nek, megúszta lap nélkül

Hú, meleg lesz, ez a gól nagyon nem volt benne a játék képében, de ezért nem szabad senkit sem lebecsülni.

8.perc - GÓL - Vázquez szabadrúgásból tekerte középre a labdát, Carrick beleért, a labda meg a kapuba vágódott, Romero helyén kötött ki. Vezet a Brugge (0-1)

6.perc - Rooney meg a jobb szélen ment el, de a lapos beadása igen laposra sikerült

5.perc - Januzaj tudott elmenni a bal szélen egy szép csel után, de a beadása igen gyengére sikerült

20:45 - A Manchester United kezdte a mérkőzést

20:43 - És újra hallhatjuk a Bajnokok Ligája Himnuszát

20:40 - Öt perc és kezdődik a mérkőzés, a csapatok most jönnek a pályára

Már melegítenek a játékosok

Mire számíthatunk? Teljesen kiszámíthatatlan mérkőzés lesz. Elvileg a Manchester United egyértelműen a találkozó és a párharc esélyese, de azért a belgák védekezése még okozhat gondot Rooneyéknak. Nem fogunk fejetlenül támadni, Van Gaalnak biztosan fontos, hogy a csapat ne kapjon gólt, főleg hazai pályán. A fő cél a továbbjutás. De azért szívesen látnánk már jó játékot is a csapattól.

A játékosok már érkeznek a stadionba, hamarosan bemelegítenek, aztán még bő negyvenöt perc és kezdődhet a mérkőzés

Egy órával a mérkőzés kezdete előtt kihirdették a kezdősorokat. Rooney továbbra is a csatár, Ander Herrera viszont továbbra sincs a kezdőben. Rooney mögött Januzaj és Depay is a kezdőben kapott helyet és természetesen Mata is ott van.

A kispad is igen erős, Schweinsteiger is bevethető, ha meg gond lenne a góllövéssel, akkor ott van Javier Hernandez, akit azért szívesen látnánk a mérkőzésen.

Kezdősorok

Manchester United: Romero - Darmian, Smalling, Blind, Shaw - Carrick, Schneiderlin - Juan Mata, Januzaj, Depay - Rooney

Kispad: Johnstone, Young, Herrera, Valencia, Fellaini, Schweinsteiger, Chicharito

Edző: Louis van Gaal

Club Brugge: Bruzzese - Cools, Mechele, Duarte, De Bock - Vormer, Simons, Vázquez, Bolingoli Mbombo - Dierckx, Diaby

Kispad: Sinan Bolat, De Fauw, Castelletto, Claudemir, Vanaken, De Sutter, Oulare

Edző: Michel Preud'homme